CK Akdeniz
MÜŞTERİ MEMNUNİYET ANKETİ
Size özel kampanya ve fırsatlarımızdan haberdar mısınız?

Size özel kampanya ve fırsatlarımızı nasıl değerlendirirsiniz?
alt

Tüm CK Enerji Akdeniz Elektrik müşterileri, elektrik faturalarını fastPay uygulaması üzerinden ödeyerek %5 indirim fırsatı kazanabilecekler!

%5 indirim fırsatından yararlanmak için tek yapmanız gereken fastPay’i telefonunuza indirip faturanızı fastPay ile ödemek!


fastPay uygulamasına giriş yaptıktan sonra menüde aşağıdaki aşamaları izleyerek fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

1.ADIM
"Fatura ve Ödemeler"

"Elektrik"

"CK Enerji Akdeniz Elektrik" i seçin
2.ADIM

Çıkan ekranda elektrik faturanızın üzerinde yer alan "Hesap Numarası" bilgilerinizi girdikten sonra "Devam" butonuna basın.

3.ADIM

Bilgilerinizi yazıp çıkan faturanızı seçerek "Devam" dedikten sonra CK Enerji Akdeniz Elektrik fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

fastPay ile yapılan ödemelerde elektrik faturamda ne kadar süre ile avantajdan yararlanabilirim?

Kampanya, 15.08.2018 – 31.12.2018 tarihleri arasında fastPay uygulaması üzerinden ödemesi yapılacak olan CK Enerji Akdeniz Elektrik faturalarında geçerlidir.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

fastPay uygulaması üzerinden CK Enerji Akdeniz Elektrik fatura ödemelerinizi yaptıktan sonra faturanızın %5’i kadar fastPay hesabınıza yükleme yapılır. fastPay uygulamasını App Store veya Google Play’den ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz.

Elektrik faturamda avantaj hakkını nasıl kazanabilirim?

Herhangi bir bankaya ait* kredi kartınızla fastPay uygulaması üzerinden elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Fatura ödemenizi yaptıktan sonra faturanızın %5’i kadar fastPay hesabınıza yükleme gerçekleşir.

Herhangi bir bankanın müşterisi değilseniz, bir banka hesabınız ya da kredi kartınız yok ise; Denizbank ATM’lerinden cep telefonu numaranızı girerek fastPay hesabınıza para yükleyebilir, yüklediğiniz bakiye ile elektrik faturanızı indirimli olarak ödeyebilirsiniz.

*American Express kartları kampanyaya dahil değildir.

Kredi kartı ile yaptığım ödemelerde herhangi bir banka komisyonu ödeyecek miyim?

FastPay uygulaması üzerinden herhangi bir banka kartı* ile yapacağınız elektrik fatura ödemelerinizde banka komisyonu ödemezsiniz.

*American Express kartları kampanyaya dahil değildir.

Kampanya koşulları nelerdir?

Kampanya kapsamındaki indirim, kampanya süresi boyunca her ay ödemesini yapacağınız tek bir CK Enerji Akdeniz Elektrik faturası için geçerli olacaktır. Fatura tutarı maksimum 150 TL üzerinden değerlendirilecek olup hesabınıza yüklenecek tutar, fatura başı 7,5 TL'yi aşmayacaktır.

fastPay uygulaması ile başka kişilerin faturalarını ödediğimde kampanyadan yararlanabilir miyim?

Kampanya süresi boyunca her ay ödemesini fastPay uygulaması ile yapacağınız tek bir CK Enerji Akdeniz Elektrik faturası için kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sağlanan avantaj tutarı fastPay hesabıma ne zaman yüklenecek?

Faturanızın %5’ine denk gelen tutar, elektrik faturanızı fastPay uygulaması üzerinden ödemenizi takip eden 1 hafta içerisinde fastPay bakiyenize yüklenecektir.

Otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen fastPay ile kampanyadan yararlanabilir miyim?

Evet, yararlanabilirsiniz ancak mükerrer ödeme gerçekleşmemesi için elektrik faturanızı fastPay uygulaması üzerinden son ödeme tarihinden birkaç gün önce ödemeniz gerekmektedir.

fastPay’a nasıl kayıt olabilirim?

fastPay uygulamasını App Store veya Google play’den ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. T.C. kimlik / Yabancı kimlik numaranızı ve kendi belirleyeceğiniz 6 rakamdan oluşan PIN kodunuzu girdikten sonra “Kayıt Ol” butonuna basarak kayıt işleminin tamamlayabilirsiniz.

fastPay uygulaması üzerinden elektrik faturamı nasıl ödeyebilirim?

Kredi kartınızla ödeme yapmak için uygulama içinde sağ üstte yer alan KART EKLE seçeneğine tıklayarak istediğiniz bankanın kredi kartını* ekleyebilirsiniz.

Nakit ödeme için fastPay’e bakiye yükleyerek bu bakiyeden ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.fastpay.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

*American Express kartları kampanyaya dahil değildir.

Elektrik faturanızı ödemek için ise, fastPay uygulamasına giriş yaptıktan sonra aşağıdaki aşamaları izleyerek fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz:

  • Fatura ve Ödemeler” menüsünde “Elektrik” başlığı altında kurum olarak “CK Enerji Akdeniz Elektrik”i seçin.
  • Çıkan ekranda elektrik faturanızın üzerinde yer alan “Hesap Numarası’’ bilgilerinizi girdikten sonra “Devam” butonuna basın.
  • Bilgilerinizi yazıp çıkan faturanızı seçerek “Devam” dedikten sonra CK Enerji Akdeniz Elektrik fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.