CK Akdeniz

Tasarrufun Kralı Burada

Elektrik faturasıyla Burger King®e giden CK Akdeniz Elektrik müşterileri özel avantajlar yakalıyor! CK Akdeniz Elektrik müşterilerine özel Chicken Royale©Menü + 8li Soğan Halkası sadece 13,95 TL; Whopper Jr.©Menü + 8li Soğan Halkası ise sadece 12,50 TL!


Bu kampanya, 28 Şubat 2018 tarihine kadar havalimanı ve mobil restoranlar hariç tüm Antalya ve Isparta Burger King® restoranlarında geçerlidir. Paket serviste geçerli değildir. CK Akdeniz Elektrikin son bir sene aktif abonesi olup, HESAP NUMARASInbsp;yazılı faturası ile Burger King® restoranlarına gelen herkes kampanyadan faydalanacaktır. Portakal suyu, milkshake, limonata, süt, ice tea ve çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir. TAB Gıdanın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.
TM ve ©2017 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

Tüm CK Akdeniz Elektrik aboneleri kampanyadan herhangi bir ön koşul olmadan faydalanabilirler.
Kampanya kapsamında sunulan avantajlar nelerdir?
Kampanya kapsamında elektrik faturasıyla Burger King® restoranlarına giden CK Akdeniz Elektrik abonelerine Chicken Royale ©Menü + 8li Soğan Halkası 13,95 TL; Whopper Jr.©
Menü + 8li Soğan Halkası ise 12,50 TL fiyatında sunulacaktır.

Kampanyadan yararlanmak için ne yapmak gerekir?
Kampanyadan yararlanmak için elektrik faturanızla Burger King® restoranlarına gitmeniz yeterlidir. Faturanızın sol üst kısmında yer alan Hesap Numarası, sipariş esnasında kasa görevlisi tarafından kontrol edilecektir.

Kampanya hangi restoranlarda geçerlidir?

Kampanya, havalimanı ve mobil restoranlar hariç Antalya ve Isparta illerinde bulunan tüm Burger King® restoranlarında geçerlidir. Paket servisler kampanya kapsamına dahil değildir.

Kampanya ne zamana kadar geçerlidir?

CK Akdeniz Elektrik – Burger King® işbirliğinde yürütülen kampanyanın son tarihi 28 Şubat 2018 dir.

Kampanyadan kaç kez yararlanabilirim?

28 Şubatnbsp;2018nbsp;tarihine dek kampanyadan dilediğiniz kadar yararlanabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuatlara uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylı bilgi için tıklayınız.
x