CK Akdeniz

Sayın Kullanıcı,

CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. web sitesine hoş geldiniz.

Aşağıda "Kullanım Şartnamesi", CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. web sitesinin, siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir.

CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. web sitesine giren her kullanıcı, Kullanım Şartlarında yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

Kullanım Şartları

Aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe web sitesinde verilen hizmetlerin tamamı bedelsizdir. Web sitesinde yayınlanan, telif ve diğer fikrî ve sınaî mülkiyet hakları CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. ’ye ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu materyallere web sitesinde yer verilmesi, bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, lisans ya da izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. ’nin yazılı izni olmaksızın bu materyaller kopyalanamaz, yeniden üretilemez, çoğaltılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz. CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. , bu tür materyallerin (duvar kağıdı, ekran koruyucu, reklam filmi gibi) meslekî, ya da ticarî amaçlı olmadan kullanımı için kişisel bilgisayarlara kopyalanabilmesine izinler verebilir. Bu sitede yer alan materyaller ile ilgili fikrî ve sınaî mülkiyet haklarını ihlâl edecek şekildeki her türlü kullanım sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk, ihlâlde bulunan Kullanıcı’ya aittir.

Aksi açık bir şekilde belirtilemedikçe web sitesinde yer alan her türlü içerik ve bilgi Türkiye'de yerleşik Kullanıcılara yöneliktir. Web sitesinde yer alan her türlü içerik; finansal bilgiler, işletme, baş mühendislik ve diğer lokasyon bilgileri, resim, açıklama ve haber, etkinlikler (kısaca "BİLGİ") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, BİLGİ’leri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihaî ve güvenilir enformasyonu, CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. yetkili birimlerimizden veya CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. 'den temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web sitesinde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu BİLGİ'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş.'nin herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder. CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, Kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. web sitesinde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar. Web sitesinin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. sitesinde mevcut, muhtelif Başvuru Formlarını doldurarak iletmiş olduğunuz bilgiler, sadece CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. tarafından kullanılacak ve amaç dışında hiçbir şekilde üçüncü kişi ve kuruluşlara sağlanmayacaktır.

CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. sitesinde mevcut, muhtelif Başvuru Formlarının doldurulmuş olması, Kullanıcı'ya herhangi bir hak vermez ya da Kullanıcı'ya herhangi bir uygulama ile ilgili kazanılmış hak iddiasında bulunma imkânı vermez. Web sitesinin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için Kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder. Resmî makamlardan Kullanıcı'ya yönelik bir suç duyurusu ya da resmî soruşturma talebi gelmesi ve/veya Kullanıcı'nın CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde, CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. Kullanıcı'nın kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.

Kullanıcılar ile web sitesine giren kişi(ler), kuruluş(lar) ile CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. arasında ortaya çıkabilecek ihtilâflarda, CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. elektronik kayıtları delil olarak kabul edilecektir. Bu tür ihtilâfların çözümünde İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili olacak ve ihtilâf Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına göre çözülecektir. CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. web sitesi, Kullanım Şartnamesi'nin herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal etme hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her türlü içerik, yayın tarihinden itibaren tüm Kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir. Kullanıcı, CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. web sitesine girmekle yukarıda belirtilen şartları kabul etmiştir.

Kullanıcıların, sitesi de yer alan herhangi bir içerikten yola çıkarak alabilecekleri her türlü kararlardan dolayı CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. ve içerik sağlayıcıları hiçbir şekilde sorumlu değildirler.

Yayınlanan içeriğin kesintisinden, gecikmesinden veya hatalı olmasından ve bunların yola açabileceği zararlardan dolayı CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu yayın, CK AKDENİZ ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş. ’nin izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, ticari amaçla kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuatlara uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylı bilgi için tıklayınız.
x