CK Akdeniz
alt

Elektrik faturasını ilk kez fastPay üzerinden ödeyen CK Enerji Akdeniz Elektrik müşterilerine %10 indirim!

fastPay uygulamasına giriş yaptıktan sonra menüde aşağıdaki adımları izleyerek fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

1.ADIM
"Fatura ve Ödemeler"

"Elektrik"

"CK Enerji Akdeniz Elektrik" i seçin
2.ADIM

Çıkan ekranda elektrik faturanızın üzerinde yer alan "Hesap Numarası" bilgilerinizi girdikten sonra "Devam" butonuna basın.

3.ADIM

CK Enerji Akdeniz Elektrik fatura ödemenizi ister bakiyenizden, ister fastPay’e tanımladığınız kredi kartınızdan kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

fastPay ile yaptığım elektrik faturası ödemelerimde ne kadar süre ile avantajdan yararlanabilirim ve kampanya koşulları nelerdir?

CK Enerji Akdeniz Elektrik faturasını 29.02.2020 tarihine kadar fastPay üzerinden ilk defa ödeyen kullanıcılar kampanyadan yararlanacaktır. Kampanya kapsamında, tek seferde azami 750TL’ye kadar olan faturalar ödenebilir. CK Enerji Akdeniz Elektrik ve Denizbank tutarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. İade tutarı her bir fastPay kullanıcısı başına aylık 10 TL ile sınırlıdır ve kampanya dönemi boyunca 50 TL’yi aşamaz.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

CK Enerji Akdeniz Elektrik faturanızı fastPay üzerinden ödedikten sonra faturanızın %10’u kadar olan tutar fastPay hesabınıza yüklenir. fastPay uygulamasını App Store veya Google Play’den ücretsiz indirerek kullanabilirsiniz.

Elektrik faturamda avantaj hakkını nasıl kazanabilirim?

Herhangi bir bankaya ait* kredi kartınızla fastPay üzerinden elektrik faturanızı ödeyebilirsiniz. Fatura ödemenizi yaptıktan sonra faturanızın %10’u kadar tutar fastPay hesabınıza yüklenir.

Herhangi bir bankanın müşterisi değilseniz, bir banka hesabınız ya da kredi kartınız yok ise; Denizbank ATM’lerinden cep telefonu numaranızı girerek fastPay hesabınıza para yükleyebilir, yüklediğiniz bakiye ile elektrik faturanızı indirimli olarak ödeyebilirsiniz.

*American Express kartları kampanyaya dahil değildir.

Kredi kartı ile yaptığım ödemelerde herhangi bir banka komisyonu ödeyecek miyim?

fastPay üzerinden herhangi bir banka kartı* ile yapacağınız elektrik faturası ödemelerinizde banka komisyonu ödemezsiniz.

*American Express kartları kampanyaya dahil değildir.

fastPay uygulaması ile başka kişilerin faturalarını ödediğimde kampanyadan yararlanabilir miyim?

Başka kişilere ait elektrik faturalarını ödediğinizde de kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında sağlanan avantaj tutarı fastPay hesabıma ne zaman yüklenecek?

Faturanızın %10’una denk gelen tutar, elektrik faturanızı fastPay üzerinden ödemenizi takip eden 1 hafta içerisinde fastPay bakiyenize yüklenecektir.

Otomatik ödeme talimatım olmasına rağmen faturalarımı fastPay ile ödeyerek kampanyadan yararlanabilir miyim?

Evet, yararlanabilirsiniz ancak mükerrer ödeme gerçekleşmemesi için elektrik faturanızı fastPay üzerinden son ödeme tarihinden birkaç gün önce ödemeniz gerekmektedir.

fastPay’a nasıl kayıt olabilirim?

fastPay uygulamasını App Store veya Google Play’den ücretsiz indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. T.C. kimlik / Yabancı kimlik  numaranızı ve kendi belirleyeceğiniz 6 rakamdan oluşan PIN kodunuzu girdikten sonra “Kayıt Ol” butonuna basarak kayıt işlemini tamamlayabilirsiniz.

fastPay uygulaması üzerinden elektrik faturamı nasıl ödeyebilirim?

Kredi kartınızla ödeme yapmak için uygulama içinde sağ üstte yer alan KART EKLE seçeneğine tıklayarak istediğiniz bankanın kredi kartını* ekleyebilirsiniz. Nakit ödeme için fastPay’e bakiye yükleyerek bu bakiyeden ödeme yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için https://www.fastpay.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Elektrik faturanızı ödemek için ise fastPay’e giriş yaptıktan sonra  aşağıdaki adımları izleyerek fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • “Fatura ve Ödemeler” menüsünde “Elektrik” başlığı altında kurum olarak “CK Enerji Akdeniz Elektrik”i seçin.
  • Çıkan ekranda rakamların arasına nokta koymadan “hesap numaranızı” girdikten sonra “Devam” butonuna basın.
  • Bilgilerinizi girdikten sonra çıkan faturanızı seçerek “Devam” butonuna basarak CK Enerji Akdeniz Elektrik fatura ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
*American Express kartları kampanyaya dahil değildir.
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuatlara uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylı bilgi için tıklayınız.
x